SZYBKI KONTAKT HANDLOWY

Produkcja usługowa (kontraktowa, kooperacja) jest naszą główną działalnością. Specjalizujemy się we wtryskowym przygotowaniu precyzyjnych, małogabarytowych wyprasek technicznych dla detali o wadze do 200 gram. Współpracujemy z przedsiębiorstwami o różnej wielkości i z różnych branż (meblowa, produkcyjna, automotive) głównie z Polski i Niemiec.

Przetwarzane przez nas tworzywa należą do grup.: PE, PP, ABS, SB, PS, PA6, PA66, PA+GF, PC, PBT oraz innych termoplastów.

 

Jesteśmy gotowi podjąć się produkcji kontraktowej jak i zleceń o charakterze koncepcyjnym ponieważ jesteśmy firmą inżynierską, w naturze której leży rozwiązywanie problemów technologicznych naszych Klientów. Oferujemy pełne spectrum usług związanych z produkcją detali z tworzyw sztucznych jednak zakres współpracy jest ustalany wspólnie z Klientem.

Aktualnie jesteś na Strona główna -> Kooperacja

Aktualnie jesteś na Strona główna -> Kooperacja

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave CMS. Ty też stwórz swoją darmową stronę www bez kodowania. Ta strona została stworzona za darmo w WebWave CMS. Strona stworzona w WebWave CMS. >>